O akcii

RED PROBLEM Svet v ohrození je už 7. pokračovanie tejto MILSIM akcie. Prvý ročník sa odohrával v troch rôznych lokalitách v priebehu 24 hodín. Vďaka vaším pozitívnym ohlasom sme si každým rokom dávali vyššie ciele a tento rok sme sa rozhodli, že chceme akciu pre 250 ľudí! Veríme, že táto akcia naplní naše, ale aj Vaše očakávania a spolu zažijeme nezabudnuteľný víkend, nezabudnuteľný RED PROBLEM 2018!

MINULÉ ROČNÍKY (foto) :

FB FB FB FB FB FB

BUFET počas akcie bude zabezpečené občerstvenie s varenými párkami, klobásami a nealko nápojmi za ľudové ceny. Bufet bude chodiť na bázy každé 4 hodiny (od 7:00 do 20:00).

TOMBOLA po záverečnom vyhodnotení akcie sa uskutoční tombola o hodnotné vecné ceny. V tombole budú vylosovaný iba účastníci, ktorí budú mať NA RUKE neporušenú identifikačnú pásku!

ROZHODCOVIA na akciu bude dozerať niekoľko rozhodcov, ktorí sa budú pohybovať po oblasti. Tak isto medzi hráčmi bude veľký počet SKRYTÍCH rozhodcov vybratých spomedzi hráčv, ktorí budú dohliadať na dodržiavanie pravidiel a scenára.

FOTO VIDEO počas akcie sa bude po celom hernom priestore pohybovať väčšie množstvo fotografov a kameramanov, ktorí budú označení ZELENÝMI reflexnými vestami a zároveň budu dozerať na dodržiavanie pravidiel. STREĽBA na tieto osoby sa trestá vylúčením z hry! Tímový fotografi sa budú môcť pohybovať po priestore iba s povolením organizátora!

TECHNIKALY su povolené. V prípade, záujmu o využitie vlastného technikálu kontaktujte organizátora cez email : kristian.sajgalik@ozasf.sk, kde Vám následne budú zaslané všetky potrebné informácie.